ONLİNE KATALOG


Satın almak istedeğiniz ürünleri bize bildirin ürünleri adresinize gönderelim.

*Kapıda ödeme seçenekleriyle | Üyelik İşlemleri Ücretsizdir

 • Farmasi Şampuan

  Farmasinin kozmetiğin sunduğu canlandırıcı ve saç uzatmasında etkili farmasi şampuanı
  Megical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem (Multi Vitamine) Cildimizde bedenimizin bir parçası olarak vitaminlere ihtiyaç duyar. Birçok cilt rahatsızlığının altında vitamin eksikliği nedeni ile hücrelerin görevlerini yetine getirememesi vardır. Özellikle yaz aylarında etkili şekilde ciltte oluşan lekeler ile başa çıkmak için artık çok güzel ve başarılı bir yardımcınız var. Megical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem ciltte oluşan renk koyulaşması ve melanin üretimi nedeni ile dengesizleşen lekeleri gidermede en doğal çözümdür. İçeriğinde bulunana B3 ve C vitaminleri sayesinde inanılmaz sonuçları elde edeceğiniz bu ürün düzenli kullanımda ışıltılı, renk dengesi düzene girmiş sağlıklı bir cilde kavuşmanıza yardımcı olacaktır. Etken olarak vitaminler ile hücrelerin beslenerek hızlı şekilde doğul görevlerini yerine getirmelerine yardımcı olacaktır. Bu harika formül ideal bir karışım şeklinde ayarlanarak cildin ihtiyacı olan etkin ve özel vitaminleri sunmaktadır. Harika ve doğal bir ürün olan Megical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem özellikle yaz aylarında bayanların en fazla rağbet ettiği ürünlerin başında yer almaktadır. Bu inanılmaz ürün sayesinde sizlerde cildinizde ki lekelerden hızlı şekilde kurtulabilir parlak, aydınlık ve ren dengesi sağlanmış bir cilde kavuşabilirsiniz. Özel şekilde hareket eden hücreler cilde rengini ve sağlığını sağlayan özellikler taşımaktadır. Bu özel hücrelerin sağlıklı olmaları cildin de sağlıklı görünümüne yardımcı olacaktır. Komple bir güzellik için cildin en küçük yapı taşı olan hücrelerin sağlıklı ve etkin şekilde çalışmalarına bağlıdır. Bu neden ile almaları gereken vitaminleri hücrelerimize içeriden dışarıdan takviyeler ile sağlayabilirsiniz. Öncelikle doğru beslenme ve Megical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem sayesinde harika ve ışıltısı yüksek bir cildiniz olacaktır. Makyaja bile gereksinim duymadan doğal ve pırıltı cildiniz ile güzelliğinizi daha da arttırabilirsiniz. İstenmeyen lekelerin hızlı şekilde giderilebilmesi için özellikle Megical Beauty Yüz Beyazlatıcı Krem düzenli şekilde sabah ve akşam kullanılmalıdır. Farmasi doğal ürün güvencesi ile sizlere sunulan bu ideal ürün sayesinde sizlerde doğal güzelliğinizi yine doğal bir ürünler korumuş olacaksınız. Dış etmenlerden yıpranan hücreleriniz artık daha güçlü oldukları için tüm anti oksidanlar ile çok daha etkin şekilde savaşacak ve yaşlanma etkileri, cilt sorunları ve lekeleri de sizlerde uzak duracaktır. Her zaman sağlığınızı ve aynı şekilde cilt sağlığınızı korumanızın kendi ellerinizde olduğunu unutmamalı ve bu şekilde Farmasi güvencesi ile sizlere sunulan inanılmaz ürünleri kullanmalısınız. Günlük cilt bakımınızda her zaman bu ve diğer ürünlerimizi kullanarak uzun yıllar zamana meydan okuyabilirsiniz.

 • Farmasi Yüz Kremi

  Farmasi sıkılaştırıcı yüz kremi.Kırışıklıkların önüne geçin
  Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi Güzel kadınlar artık daha güzel görünmek ve yaşlanma etkilerine meydan okumak için Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi tercih ediyor. Tüm doğal ürünlerimizde olduğu gibi bu üründe de inanılmaz ve harika doğal özler ile sizlerde en farklı ve etkili güzelliğe sahip olabilirsiniz. Doğal formülünde bulunan argan yağı son yıllardan kozmetik ürünlerinin ve güzellik uzmanlarının en çok rağbet gösterdiği doğal mucizelerin başında geliyor. Dünyada sadece Fas'da yetiştirilen bu özel ağaç dünya mirasları kapsamında da UNESCO tarafından koruma altına alınmış bir şifa kaynağı. İçeriğinde bulunan özel ve etken maddeler sayesinde hücre yenilenmesine katkıları nedeni ile el, cilt ve saç bakım ürünlerinin neredeyse tamamında kullanılmakta. Etkili ve farklı özellikleri arttırılan Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi yine besleyici özel maddeler açısından zengin olan Aloe Vera ile zenginleştirildi. Bu şekilde hem daha etkili hem de daha hafif bir formül elde edilmiş oldu. Kullanmaya başladığınız anda sizinde kısa sürede fark edeceğiniz birçok değişim cildinizde başlayacaktır. Özellikle kırışıklar konusunda başarılı olan bu harika ve yüzde yüz doğal ürün sayesinde kısa sürede genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmuş olacaksınız. Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi yaşantımız boyunca bizi içten ve dıştan etkileyen etmenlerin neden olduğu toksinleri ciltten iterek, hücre yenilenmesine yardımcı olan harika bir üründür. Bu şekilde yeni ve sağlıklı hücreler yeniden cildimizin etkin ışıltısını kazanmasına ve yaşlanmaya bağlı sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Doğal ve hafif formülü ile Farmasi ürün güvencesi ile sunulan bu harika ürün, cildin ihtiyacı olan su kaybını karşılayarak doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olacaktır. Hücrelerin yaşamaları için gerekli olan suyun hücrede tutulmasını ve ayrıca içeriğinde ki etken argan yağı ve aloe vera sayesinde beslenmesini sağlayarak çoklu bakım etkisini sağlayacaktır. Sabah ve akşam günlük kullanım için uygun olan bu hafifletilmiş formül sayesinde sizlerde çok daha genç ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Çevre koşulları, hava, sigara ve sağlıksız beslenme gibi nedenler ile ciltte oluşan kırışıklık, sertleşme veya kurumalar nedeni ile daha yaşlı ve ışığını kaybetmiş bir görünüm ortaya çıkar. Tüm bu etkileri ortadan kaldırabilmek için artık en iyi yardımcınız Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi olacaktır. Cilt bakımı konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri tek kremde elde edecek ve ekonomik bir bakım yapmış olacaksınız.

 • Farmasi Kırışlık Kremi

  45 yaş üstü önerdiğimiz gece kremimiz.Farmasinin dünyaca ünlü muhteşem bakım kremi.
  Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi Ellerimiz her zaman en ön planda olan organlarımızdır. Bakım yapmak ve bakımlı görünmek için planlamamızda daima ellerimizi de ön planda tutmalıyız. El bakımının da en önemli unsur ise kullanılacak olan el kremi ve etkin maddeleridir. Sizler için doğadan sunulan argan yağı mucizesi şimdi elinize geldi. Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi özel formüle edilmiş doğal yapısı ile elinizin ihtiyacı olan tüm bakım gereksinimlerini sizlere sunacaktır. Ekstra hiçbir ürün kullanmadan sadece zengin Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi ile elleriniz genç, temiz ve sağlıklı görünecektir. İçeriğinde aktif olarak bulunan argan yağı gerçek bir doğal mucizedir. Dünya üzerinde sadece Fas'ta yetişen ve UNESCO tarafından koruma altına alınan bu harika argan ağacı, içeriğinde ki maddeler nedeni ile özellikle güzellik uzmanlarının en çok tercih ettiği doğal ürünlerdendir. Kozmetik ürünlerinde de hatırı sayılır şekilde kullanılan argan yağı Omega 6, Omega 9, felırik asit, steroler, güçlü antioksidanlar ve yüksek oranda E vitamini içermektedir. Özellikle Anti-agient etkisi olan bu harika doğal mucize Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi ile ellerinize yeniden gençliği getirecektir. Kuru ve yıpranmış eller daima yaşlı bir görünüm sunar. Bu harika ürün ile elleriniz inanılmaz derecede yumuşak ve yenilenmiş olacaktır. Cildinizin ihtiyaç duyduğu tüm mineral ve vitaminler bu harika ve doğal ürünler ile karşılanmış olacaktır. Her zaman doğal ve sizler için en faydalı bitkileri kullanan Farmasi etkin içerikli ürünleri ile sağlıklı ve güzel görünüme kavuşmanız için çalışmaktadır. Farmasi labratuarlarında sizler için özel olarak hazırlanan bu ürünler sayesinde etkili ve ideal bir el kremine sahip olabilirsiniz. Cilt sorunlarının da oluşumuna engel olacak bu krem özellikle bakımlı eller için en uygun üründür. Aynı zamanda ellerinizi güneşin ışınlarından veya soğuk rüzgarlarda da koruyarak yaz ve kış bakımı için idealdir. Etkili bir sonucu almak amacı ile Farmasi Arganoil Gençleştirici El Kremi düzenli olarak sabah ve akşam kullanılabileceği gibi ihtiyaç duyuldu her zaman sürülebilir. Doğal yapısı nedeni ile alerjik ve hassas ciltler içinde uygun olan bu ürün kesinlikle sorunsuz bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Özellikle içeriğinde bulunan argan yağının bilinen ve bilinmeyen birçok faydası olduğunu unutmayınız. Bu inanılmaz mucize sizler için özel formüle ederek hoş kokusu ile kullanımınıza sunulmuştur.

 • Farmasi Çay Ağacı Seti

  Farmasi çay ağacı seti,içerisinde tonik ve kremlerden oluşan eşsiz bir seti.
  Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi 100 (Kajal) En güzel makyajın sırrı hafif ama belirgin olanda gizlidir. Abartıya kaçmadan gözleri odak alan makyaj gerçek anlamda kusursuz bir görüntü sağlayacaktır. Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi sizler için özel dokusu ile harika ve kalıcı sonuçları almanızı sağlayacak özel bir üründür. Her cilt tipine uygun doğal yapısı ile alerji yapmaz. Etkili ve kalıcı olması nedeni ile uzun süre dayanım gösterir. Etkili bakışlar için göz yapınıza uygun olarak kullanacağınız bu harika ürün sayesinde sizlerde inanılmaz ve etkili bir makyaj malzemesine sahip olacaksınız. Özel bir formül ile hazırlanmış olan Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi uygularken sorun yaşamanızı önleyecek özelliklerdedir. Topaklanma, yayılma ve dağılma gibi sorunları yaşamamanız için en uygun şekilde tasarlanmıştır. Küçük gözleri daha belirgin hale getirmek için kullanacağını bu harika ürün, etkili ve duru bir güzelliğe kavuşmanıza yarayacaktır. İçeriğinde bulunan tamamen doğal ürünler ve alkol içermeyen özellikleri ile helal sertifikalı bir üründür. Bu neden ile ülkemizde ve diğer Müslüman ülkelerde en fazla tercih edilen ve beğenilen ürünlerin başında gelmektedir. Her zaman etkili ve kesin sonuç için sizlerinde temiz bir yüzeye uygun şekilde uygulama yapmanız gerekmektedir. Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi günlük kullanım için uygundur. İster hafif bir göz belirginliği ister iddialı bir göz makyajı için göz hatlarınızı en iyi şekilde belirginleştirecek olan bu ürün sizlere de en ideal çözümü sunacak. Çantanızda sadece Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi olması bile kısa sürede tek malzeme ile inanılmaz bir değişim yaşamanızı sağlayacaktır. Bu şekilde doğal ve etkili bir göz makyajının en önemli malzemesi olan kalem alışkanlığınızı yeniden ürünlerimiz ile elde edeceksiniz. Uzun süre dayanacak olan bu ürün diğer birçok göz kaleminden daha etkili ve daha uzun süre dayanmaktadır. Bu şekilde ekonominize de büyük katkı sağlayacaktır. Günlük olarak kullanıma uygun olan Farmasi Ultra Siyah Göz Kalemi ile harika bakışlar artık sizin içinde mümkün olacaktır. En doğru ve en uygun ürünlere daime Farmasi ile ulaşacağınızı bilmelisiniz. Bu şekilde kesin sonuçları alacağınız birçok cilt bakım ve güzellik ürünü doğal olarak sizlere sunuluyor. Sizlerde bu inanılmaz ürünler ile doğal güzelliğinizi koruyabilir, harika ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Günlük kullanım içinde uygun olan bu göz kalemi ile hiçbir sorun yaşamadan düzenli şekilde kullanım yapabilirsiniz.

 • Farmasi Göz Kalemi

  Farmasi göz kalemiyle gözleriniz hiç olmadığı kadar güzel.
  Farmasi Deep Look Dipliner 4,5 GR Göz makyajınızı etkili ve güzel kılacak harika ürünlerden birini daha Farmasi güvencesi ile sunmaktayız. Özellikle Farmasi Deep Look Dipliner sayesinde daha derin ve daha etkili bakışlara anında sahip olabilirsiz. Güzel görünmek ve sadece bir eyeliner çekerek bu harika görünüme sahip olmak için sizleri de bu ürünümüzü kullanmaya davet ediyoruz. Bir makyajın en tamamlayıcı unsuru olan göz makyajında etkin göz hatlarını ortaya çıkartmak için sizlerde Farmasi Deep Look Dipliner deneyimine hazır olur. Özel dokusu ve doğal yapısı ile besleyici özeler ile cildinize zarar vermeden en ideal göz makyajını sizlere sunacaktır. Etkili ve inanılmaz bakışlar artık bu harika ürün ile sizlerinde sahip olacağını bir özelliktir. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan Farmasi ürünleri tamamen doğal ve etkinlikleri arttırılmış ürünler olduğundan sizlerinde en verimli şekilde yararlanmanıza yardımcı olacaktır. Özellikle Farmasi Deep Look Dipliner özel fırçası ve harika ürün kullanımı ile inanılmaz derecede memnun kalacağınız bir üründür. Kalıcı bir makyaj için tercihiniz olan bu dipliner sayesinde sizlerde ekonomik bir ürüne sahip olacaksınız. Etkili ve uzun sürecek olan etkisi ile gün boyu dağılmadan gözünüze ve bakışlarınıza güzellik sunacaktır. Her bakımdan en etkin sonucu alacağınız bu ürün sayesinde sizlerde özel ve güzel görüneceksiniz. Göz şeklinize göre ister kuyruk bırakabilir isterseniz sadece kirpik diplerine sürebilirsiniz. Farklı şekillerde uygulama avantajı sağlayan fırçası ile sizlerde mükemmel sonuçları alacaksınız. Bu inanılmaz ve özel ürün göz ve göz çevresine zarar verecek hiçbir yabancı ve kimyasal madde içermediği gibi helal sertifikalı bir üründür. Bu neden ile dilediğiniz zaman ve dilediğiniz kadar bu ürünü kullanabilirsiniz. En etkili ve en uygun sonu alabilmek için rimel uygulamasından sonra kullanmanızı öneriyoruz. Etkili bakışların anahtarını sizlere sunacak olan Farmasi Deep Look Dipliner bu özellikleri ile birçok bayanın tercihi olmuştur. Sizlerde büyüleyici ve etkili bakışlar için ürünü hemen alabilirsiniz. Doğal ürünler üreten ve sizlere sunan Farmasi ayrıcalığı ile en güzel makyaj ürünlerini de sizler deneyebilirsiniz. Ekonomik ve oldukça uzun süre kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde bütçenizi satmadan etkili bir harcama yapmış olacaksınız. Gece ve gündüz en iyi sonucu alacağınız Farmasi Deep Look Dipliner 4,5 Gr sayesinde en farklı göz hatlarını sizler yakalayacaksınız. Bu şekilde özel ve etkileyici bir makyaja sahip olacaksınız.

 • Farmasi At Kestanesi

  Farmasinin dünyaca ünlü ağrı kesici özelliğiyle farmasi at kestanesi.
  Farmasi O'liva Besleyici El Kremi Bazen dış etmenler ellerimize çok ciddi hasarlar verebilir. Özellikle kış aylarında her şey ile muhatap olan elimiz ve cildimiz takviye güçlere ihtiyaç duyar. Bu kuru, çatlak ve hasar görmüş yapının onarılması ise artık Farmasi O'liva Besleyici El Kremi ile inanılmaz derecede kolay ve zevkli. Özellikle hasar görmüş olan cildin yapılanmasında etkili olan hafif ve yağsız formülü sayesinde sizlerde cildinizin hızlı iyileşme sürecine şahitlik edeceksiniz. Zeytinyağı mucizesi artık dünya genelinde herkesin kabul ettiği ve bildiği bir gerçektir. Özellikle içindeki aktif maddeler nedeni ile yaşlanma etkilerini yok ettiği gibi, cildi besleyen özel maddelerde içermektedir. A, B, C, D ve E vitaminlerinin en zengin halini barındıran bu inanılmaz mucize şimdi sizlere Farmasi O'liva Besleyici El Kremi ile doğal olarak sunuluyor. Her evde bulunması gereken bu özel ürün evinizde her yaş gurubu için uygun olan bir başucu çözümü olacaktır. Cildin kaybettiği nemi en iyi şekilde geri kazandıracak olan bu harika el kremi ile sizlerde pırıltılı ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Günlük kullanım için uygun olarak hazırlanmış olan bu ürün tüm Farmasi ürünleri gibi doğal ve helal sertifikalı bir üründür. Toksinler cilt üzerinde inanılmaz yıpranmalara neden olurlar. Bu etkileri azaltmak ve hızlı şekilde cildin kendini yenilemesini sağlamak amacı ile hemen bu özel kremi edinebilirsiniz. Daha sağlıklı ve hoş görünümlü bakımlı eller için bu zengin doğal mucize içeriğini kaçırmamalısınız. Cildiniz her zaman kötü şartlara maruz kalır. Tüm bedenimizi bir örtü gibi koruyan bu harika organımızı sizlerde artık Farmasi O'liva Besleyici El Kremi krem ile koruma alabilirsiniz. Gün boyu ısı, ışık ya da soğuk hava şartlarından dolayı yıpranmış olan elinizde ki tüm hücrelerin onarılması ve beslenmesi artık daha hızlı şekilde gerçekleşecektir. Özel formüle edilerek gerekli yapılanması Farmasi laboratuarlarında gerçekleşen bu ürünü hemen alıp evinizde ailecek kullanmaya başlayabilirsiniz. Etkili formülü sayesinde inanılmaz ve özel bir yere sahip olacak bu ürün sizlerinde doğal güzelliğinize en büyük katkıyı sağlayacaktır. Zeytinyağı mucizesini şimdi ellerinize sunan bu ürün ile harika bakımlı ve hoş ellere sizlerde sahip olabilirsiniz. En etkili el kremi olan Farmasi O'liva Besleyici El Kremi sizinde zaman içinde vazgeçemeyeceğiniz bakım ürünleriniz içinde yer alacaktır. Bu şekilde etkin ve hızlı korumayı sağlayarak, ellerinizi bakımlı ve güzel bir yapıya kavuşturacaksınız.

 • Farmasi Diş Macunu Seti

  Farmasi ağız bakım setleri,farmasi diş macunuyla dişleriniz herzaman bembeyaz olacak.
  Farmasi Onarıcı Diş Macunu Gülüşünüze gölge düşmesin. Şimdi Eurofresh Repairing ile sizlerde film yıldızları kadar güzel ve beyaz dişlere sahip olacaksınız. Farmasi markasının sizler için sunduğu bu ürün özellikle ağız ve ağız sağlığında önemli bir üründür. Diş ve diş eti rahatsızlıkları olan kişilerde etkin şekilde kullanılan bu ürünler kısa sürede etkili ve ideal bir ürün niteliğindedir. Farmasi Onarıcı Diş Macunu içeriğinde bulunan çay ağacı yağı kullanımı çok eskilere dayanan ve günümüzde de farklı alanlarda alternatif tıp ve eczacılıkta kıllanılan özel bir doğal üründür. Çay ağacı içinde bulunan etken maddeler nedeni ile özellikle virüs, bakteri ve mantar oluşumlarını önlemektedir. Etkin maddesi çok eski zamanlarda Aborjinler ve Avustralyalılar tarafından kullanılmaktaydı. Özellikle yara ve yanık gibi rahatsızlıklarda enfeksiyon önleyici ve hızlı iyileştirme gücünden yararlanılmakta idi. Bu harika bitkisel mucize şimdi Farmasi güvencesi ile elinize sunuluyor. Gelişen zaman içinde çay ağacı yağı farklı özelliklerinin de keşfedilmesi ile daha da önem kazandı. Cilt bakım ürünleri, yara yanık ve mantar tedavisi gibi birçok alanda etkin şekilde kullanılmaya başladı. Yapılan araştırmalarda diş, diş eti ve ağız sağlığı içinde etkin şekilde kullanıma müsait olduğu kesinlik kazandıktan sonra özellikle ağız kokusunu gidermek, diş plaklarının temizlenmesi ve diş etlerinin sağlığına kavuşması gibi birçok etkisi olduğu da belirlemiştir. Daha ferah ve etkili gülüşler, sağlıklı diş ve diş etleri için doğal ve özel olarak hazırlanmış bu üründen yararlanabilirsiniz. Tüm özel ve farklı etkileri nedeni ile tamamen doğal olan Farmasi Onarıcı Diş macunu için de uygun bir bitkisel etken madde olarak kullanılmıştır. Düzenli şekilde kullanılan bu ürün sadece dişleri beyazlatmak ile kalmaz ağzınızda ki bakteri ve plak oluşumunu da engelleyerek sağlıklı ve temiz olmasını da sağlar. Bu şekilde ağız kokularının da önüne geçilmiş olur. Her bakımdan etkin sonuç alacağını bu ürünü düzenli olarak kullanmanız yeterlidir. Farmasi markasının tüm ürünlerinde bulunan doğallık Farmasi Onarıcı Diş Macunu içinde aynı şekilde geçerlidir. Hiçbir kimyasal madde ve sağlığa zarar verecek ürün kullanılmamaktadır. Tamamen doğal olan ürünler, amaçlarına hizmet edecek şekilde doğallıkları kaybedilmeden işlenerek ürünlerde yeniden can bulmaktadır. Kullanılan maddeler özenle seçilerek etkinliklerini kaybetmeden ürünlerde kullanılmaktadır. Bu şekilde tüm Farmasi ürünleri sizlere doğal ve sağlıklı bir güzellik sunmaktadır.

 • Farmasi Vücut Şampuanı

  Farmasi vücut şampuanı ile cildiniz herzaman ferah kalacak.
  Farmasi Milkey Nemlendirici El Kremi Doğada en yüksek besin değerine sahip olan süt anne sütüdür. Keçi sütü ise anne sütünün besin değerine en yakın hayvansal üründür. Bu neden ile özellikle içeriğindeki etkin maddeler nedeni ile tüketimi ve kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır. Farmasi Milkey Nemlendirici El Kremi keçi sütü, bal ve badem özeleri sayesinde daha zengin hale getirilerek sizlere özel harika bir el kremidir. Bu inanılmaz ürün sayesinde elleriniz anında nemlenecek ve beslenmeye başlayacaktır. Balın doğal güçleri ve bademin beleyici maddeleri şimdi keçi sütü ile çok daha etkili ve inanılmaz bir yapıya kavuşmuştur. Fosfor, kalsiyum, A vitamini, magnezyum ve selenyum bakımından oldukça zengin olan keçi sütünün sırrı sadece doğal otlar ve yapraklar ile beslenmesinden kaynaklanmaktadır. Uzun yıllardan bu yana bu süt üzerinde yapılan araştırmalarda elde edilen veriler sağlık açısından özel ve etkin maddeler içeren bu ürüne olan rağbetin daha da artmasına neden olmuştur. İçeriğinde ki etkin maddeler özellikle beslenmede önem arz etse de, cilt bakımı ve sağlıklı bir cilt içinde oldukça önemlidir. Özellikle cilt bakım ürünlerinde son yıllarda artan bir oran ile keçi sütüne yer verilmektedir. Farmasi olarak bu inanılmaz doğal mucizeyi bal ve bademin güçleri ile birleştirdik ve sizler için özel bir ürün elde ettik. Şimdi balın yumuşatma ve nemlendirme, bademin harika vitaminleri ile keçi sütünün inanılmaz özellikler tek bir üründe sizlere sunulmakta. Düzenli olarak kullanımda Farmasi Milkey Nemlendirici El Kremi sizlerinde fark edeceği göz ile görülür değişimler yaratacaktır. Ellerinizde ki yara ve güneş lekeleri içinde etkili olacak bu krem, güçlü ve sağlıklı ellere kavuşmanız için hızlı bir sonuç sağlayacaktır. Sabah ve akşam düzenli olarak kullanılması önerilmektedir. Ancak gün içinde ihtiyaç duyulduğunda istenildiği kadar uygulanabilir. Bu harika el kremi sürekli kullanımda bile sizlere bir sorun yaşatmadan etkin çözümler sağlayacaktır. Daha diri bir cilt, daha sağlıklı bir görünüm için sizlerde Farmasi Milkey Nemlendirici Ek Kremini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Özel ve etkin maddeleri ile yaz ve kış aylarında kullanıma müsait olan bu ürünler, kesinlikle alerjik reaksiyona neden olmaz. Tamamen doğal olan Farmasi ürünleri gibi bu üründe size ve çevreye zarar verecek maddeler içermez. Helal ürün sertifikalı Farmasi ürünlerini sizlerde içiniz rahat bir şekilde kendiniz ve sevdikleriniz için rahatlıklar alabilir ve kullanabilirsiniz.

 • Farmasi Tıraş Köpüğü

  Farmasi tıraş köpüğü ile cildiniz tahrişten korunur içerdiği krem sayesinde cildinizi nemli kalır.

 • Farmasi Doğal Bitki Şampuanı

  Farmasi herbal line doğal bakım şampuan seti,farmasi doğadan gelen güzellik.

 • Farmasi El ve Ayak Bakım Seti

  Farmasi el & ayak bakım seti ile komple bir koruma sağlayın.

 • Farmasi Eye Liner

  Farmasi eye liner ile bugüne kadar kullanıdığınız tüm markaları unutacaksınız.
  Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi Güzel kadınlar artık daha güzel görünmek ve yaşlanma etkilerine meydan okumak için Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi tercih ediyor. Tüm doğal ürünlerimizde olduğu gibi bu üründe de inanılmaz ve harika doğal özler ile sizlerde en farklı ve etkili güzelliğe sahip olabilirsiniz. Doğal formülünde bulunan argan yağı son yıllardan kozmetik ürünlerinin ve güzellik uzmanlarının en çok rağbet gösterdiği doğal mucizelerin başında geliyor. Dünyada sadece Fas'da yetiştirilen bu özel ağaç dünya mirasları kapsamında da UNESCO tarafından koruma altına alınmış bir şifa kaynağı. İçeriğinde bulunan özel ve etken maddeler sayesinde hücre yenilenmesine katkıları nedeni ile el, cilt ve saç bakım ürünlerinin neredeyse tamamında kullanılmakta. Etkili ve farklı özellikleri arttırılan Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi yine besleyici özel maddeler açısından zengin olan Aloe Vera ile zenginleştirildi. Bu şekilde hem daha etkili hem de daha hafif bir formül elde edilmiş oldu. Kullanmaya başladığınız anda sizinde kısa sürede fark edeceğiniz birçok değişim cildinizde başlayacaktır. Özellikle kırışıklar konusunda başarılı olan bu harika ve yüzde yüz doğal ürün sayesinde kısa sürede genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmuş olacaksınız. Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi yaşantımız boyunca bizi içten ve dıştan etkileyen etmenlerin neden olduğu toksinleri ciltten iterek, hücre yenilenmesine yardımcı olan harika bir üründür. Bu şekilde yeni ve sağlıklı hücreler yeniden cildimizin etkin ışıltısını kazanmasına ve yaşlanmaya bağlı sorunların ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Doğal ve hafif formülü ile Farmasi ürün güvencesi ile sunulan bu harika ürün, cildin ihtiyacı olan su kaybını karşılayarak doğal nem dengesine kavuşmasına yardımcı olacaktır. Hücrelerin yaşamaları için gerekli olan suyun hücrede tutulmasını ve ayrıca içeriğinde ki etken argan yağı ve aloe vera sayesinde beslenmesini sağlayarak çoklu bakım etkisini sağlayacaktır. Sabah ve akşam günlük kullanım için uygun olan bu hafifletilmiş formül sayesinde sizlerde çok daha genç ve bakımlı bir cilde sahip olabilirsiniz. Çevre koşulları, hava, sigara ve sağlıksız beslenme gibi nedenler ile ciltte oluşan kırışıklık, sertleşme veya kurumalar nedeni ile daha yaşlı ve ışığını kaybetmiş bir görünüm ortaya çıkar. Tüm bu etkileri ortadan kaldırabilmek için artık en iyi yardımcınız Farmasi Skin Care Anti-Aging Yüz Kremi olacaktır. Cilt bakımı konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri tek kremde elde edecek ve ekonomik bir bakım yapmış olacaksınız.